کتاب جوشکاری اثری از حجت‌الاسلام حسین عالمی پیرامون درباره ازدواج عاقلانه آسان و به‌موقع با تکیه‌بر ملاک‌های ایمانی است که به‌تازگی شماره دوم کتاب نیز منتشرشده است. امروز در سایت ولا تقربوا الزنا فایل PDF این دو کتاب را برای دانلود رایگان قراردادیم.

کتاب جوشکاری عنوانی از یک کتاب الکترونیکی است که توسط یکی از مبلغان دانشگاهی درباره ازدواج عاقلانه آسان و به هنگام نوشته‌شده است. در ادامه همراه سایت ازدواج باشید.

کتاب جوشکاری حاصل سؤال‌ها و جواب‌هایی است که جامعه دانشجویی دانشگاه‌های تهران – از دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر گرفته تا دانشگاه تهران- و دیگر دانشگاه‌های کشور جوشیده و البته حجت‌الاسلام حسین عالمی بابیانی شیوا درباره ازدواج و انتخاب همسر و سبک زندگی پس از ازدواج در کتاب جوشکاری به آنان پاسخ داده است.

کتاب جوشکاری دو که در ادامه روند کتاب جوشکاری یک و بر منوال پرسش و پاسخ نوشته‌شده است و دربردارنده 100 سؤال جدید از سوی دانشجویان و 100 پاسخ تفصیلی از سوی حجت‌الاسلام عالمی در 312 صفحه است.

جلد دو کتاب در حقیقت در امتداد تبیین همان نظریه «کتاب جوشکاری یک» و درعین‌حال پاسخگو به سؤالات فراوان دیگری است که در ذهن مخاطب کتاب جوشکاری یک تولید و نگاشته شده و درنهایت به دست نویسنده رسیده است.

در کتاب الکترونیکی با طرح مطالب متنوعی روبرو می‌شویم، از دختری که در انتخاب همسر نزدیک بود تحت تأثیر عرفان کاذب قرار گیرد یا دختری که در محیط ناامن خانه‌شان تنها با توکل و توسل توانسته بود وجود خویش را حفظ کند و یا همسرانی که در ایجاد ارتباط عاطفی با یکدیگر مشکل‌دارند، نمونه‌ای از صدها مسئله‌ای است که در کتاب جوشکاری آمده است.

دانلود کتاب درباره ازدواج آسان و به موقع

کتاب جوشکاری دو که با عنوان ازدواج عاقلانه آسان و به‌موقع منتشرشده حاوی 100 پرسش از خواستگاری تا فرزندآوری است

در مقدمه کتاب جوشکاری دو آقای عالمی اشاره می‌کنند که این کتاب برای همه دانشجویانی است که گوش شنوایی برای دردهایشان و جواب ساده‌ای برای سالشان نیافته‌اند

سؤال شماره 101 در کتاب سؤال جوانی است که از بردن نام مسائل جنسی احساس بدی پیدا می‌کند و به دنبال راهی که احساساتش را کنترل کند

سؤال شماره 109 در کتاب جوشکاری مربوط به فردی است که همسرش را بر اساس دین انتخاب کرده اما او پس‌اندازی ندارد و درعین‌حال خانواده فرد تقاضای جشنی مجلل دارند

شوال شماره 119 کتاب جوشکاری در مورد مسئله شب زفاف است و نویسنده کتاب حاج‌آقا عالمی بابیانی شیوا به سؤال پاسخ داده‌اند

سؤال شماره 200 در کتاب جوشکاری, سؤال جوانی است که بین ادامه تحصیل یا ازدواج مردد است و دنبال دلیل قانع‌کننده‌ای که ” اول ازدواج بعد دانشگاه “.

سوال شماره 195 کتاب درباره دختری است که از زندگی کنار برادرانش احساس ترس و ناامنی می کند

سوال شماره 118 در کتاب جوشکاری مربوط به جوانی است که علاقه دارد بداند ازدواج در سالهای ابتدایی تحصیل (سال دوم و سوم) چرا با عنوان ازدواج طلایی شناخته می شود.

سوال شماره 181 در کتاب جوشکاری به بیان معنای لباس بودن زن و شوهر برای یکدیگر پرداخته است

سوال شماره 171 در کتاب جوشکاری درباره ازدواج با نخبه هاست.

کتاب جوشکاری از طراحی زیبایی برخوردار است و شما به‌طور حتم بعد از چند ساعت مطالعه کتاب جوشکاری از آن خسته نمی‌شوید در ستون سمت چپ کتاب جوشکاری از طرح‌های گرافیکی زیبایی استفاده‌شده است.

هم‌چنین در مواردی که نیاز بوده در مورد مسئله کامل‌تر توضیح داده بشه نویسنده کتاب در انتهای صفحه لینکی به صفحه وب موردنظر در وبلاگ گذاشته‌اند تا خوانندگان کتاب برای مطالعه دقیق‌تر و کسب اطلاعات بیشتر نیز به وبلاگ نویسنده کتاب جوشکاری مراجعه کنند

وبلاگ طلبه‌ای در عصر انتظار (حسین عالمی)

http://www.hosseinalemi.blogfa.com/

سؤالات زیادی ازجمله وسواس در انتخاب همسر

هنر استفاده از واسطه‌های عاقل

طرح مشکل با خانواده خواستگار

واسطه شدن برای بازسازی زندگی

ارتباط لمسی عاطفی

هنر انتخاب الفاظ خوب در زندگی

تفاهم فرهنگی در ازدواج

عیوب ظاهری و باطنی دخترها و پسرها

در کتاب مطرح‌شده‌اند

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کتاب جلد یک و کتاب جوشکاری دو روی لینک های زیر کلیک کنند

دانلود کتاب درباره ازدواج | دانلود کتاب جوشکاری

کتاب جوشکاری | جلد یک | نویسنده : حسین عالمی | لینک دانلود | لینک تلگرام | لینک ایتا | لینک مدیافایر

کتاب جوشکاری | جلد دوم | نویسنده : حسین عالمی | لینک دانلود | لینک تلگرام | لینک ایتا | لینک مدیافایر


دسته بندی:

نشر:

ویرایش: